Jak napisać ogłoszenie o pracę w warsztacie?

Poniżej przedstawiamy kilka kwestii, które pomogą Ci napisać efektywne ogłoszenie o pracę.

 1. Pełny opis wymagań, oczekiwań i Twojej oferty

  Unikaj pisania zdawkowych informacji o Twoim warsztacie i specyfiki pracy w nim. Im więcej szczegółów podasz, tym większa szansa, żepotencjalni pracownicy zdecydują się na wysłanie aplikacji.

  Dokładne opisanie Twoich oczekiwań oraz tego co oferujesz w zamian za ich spełnienie, pomoże obu stronom w uniknięciu przyszłych niedomówień i pozwoli na pozyskanie bardziej odpowiednich dla Ciebie kandydatów.

 2. Wynagrodzenie

  Podawanie konkretnych stawek wynagrodzenia, które oferuje pracodawca jeszcze niedawno było nie do pomyślenia. Dzisiejszy rynek jest jednak innyn. Podanie widełek wynagrodzenia może spowodować wzrost konkurencyjności Twojej oferty wobec innych oraz pokże Twoją firmę jako transparentną organizację, co z pewnością docenią potencjalni pracownicy.

 3. Konkurencyjność Twojej oferty

  Dzisiejszy rynek pracy to zdecydowanie rynek pracownika, zwłaszcza gdy mowa o stanowiskach specjalistycznych. Standardem jest, że dobre wynagrodzenie i dobra atmosfera w pracy to nie wszystko.

  Pomyśl co jeszcze możesz zaproponować potencjalnym pracownikom. Szkolenia branżowe czy dostęp do narzędzi pracy wysokiej jakości z pewnością zachęcą potencjalnego pracownika.

DODAJ OGŁOSZENIE

Dodaj ogłoszenie

Poszukujesz pracowników
do Twojego warsztatu?


Twoją ofertę dodasz w 2 minuty.
Informacje o kandydatach otrzymasz
przez email i SMS.


DODAJ OGŁOSZENIE