Korzyści z publikacji ogłoszenia o pracę

Rynek pracy w brazny motoryzacyjnej nie nalezy do najłatwiejszych. Według badań ponad 70% warsztatów uważa, iż pozyskanie odpowiedniego pracownika jest bardzo trudne, często także ze względu na brak odpowiedniego miejsca, w którym można znaleźć mechaników. W DobryMechanik.pl wychodzimy temu na przeciw, platformę rekrutacyjną skierowaną wyłącznie do właścicieli warsztatów i pracowników poszukujących pracy w tych warsztatach.

 1. Precyzyjne dotarcie

  Główna korzyść z publikacji ogłoszenia na praca.dobrymechanik.pl to precyzyjne dotarcie do branżowej grupy docelowej. Nasza platforma skupia się na ofertach pracy wyłącznie dotyczących warsztatów.

  Dzięki czemu cały zarówno pracodawcy jak i pracownicy mają możliwość znajdą u nas dokładnie to, czego szukają.

 2. Zaufanie do pracodawcy

  Dlaczego potencjalni pracownicy chętniej aplikują u nas?

  Przy każdym ogłoszeniu znajduje się odnośnik do wizytówki warsztatu, dzieki czemu potencjalny pracownik wie, do jakiego konkretnie warsztatu aplikuje, oraz jak jest on oceniany przez kierowców.

 3. Konkurencyjna oferta

  W DobryMechanik.pl jestesmy zainteresowani rozwojem warsztatów tak samo jak ich właściciele, ponieważ wiemy, że przynosi to korzyść wszystkim stronom.

  Dlatego też nasza oferta w zakresie rekrutacji pracowników jest bardzo konkurencyjna w stosunku do innych platform rekrutacyjnych.

DODAJ OGŁOSZENIE

Dodaj ogłoszenie

Poszukujesz pracowników
do Twojego warsztatu?


Twoją ofertę dodasz w 2 minuty.
Informacje o kandydatach otrzymasz
przez email i SMS.


DODAJ OGŁOSZENIE