Kierownik warsztatu, mechanik

Pełen etat

Miejsce pracy: Wejherowo

Opis stanowiska:
Mechanik, mechanik samochodowy, mechanik motocyklowy, mechanik maszyn budowlanych, wulkanizator, mile widziane umiejętności ślusarskie. Możliwość rozwoju osobistego.

Wymagania:
Myślenie, myślenie, myślenie. Jeśli uważasz ze jesteś naprawdę wartościowy pokaż to a dostaniesz odpowiednią zapłatę za prace.

Co oferujemy:
Prace w prężnie rozwijającym się warsztacie. U nas używa się głowy i odpowiednich narzędzi do pracy, a jeśli czegoś brakuję to się to kupuję. Warsztat nasz oferuje szeroki wachlarz usług.Od małych urządzeń budowlanych, poprzez motocykle,quady, auta 4x4, koparki, ciężarówki, serwis ogumienia, poprzez normalne czynności warsztatowe. Chcesz się rozwijać, masz pasje, zgłoś się. Jeśli chodzi o zarobki to im więcej zarobisz dla warsztatu, tym więcej dostaniesz wypłaty. Nie jestem sknerą, doceniam prace. Proste. Jeśli nie chcesz robić ze sobą nic, chcesz być zmieniaczem części sprawnych, nie chcesz dociekać usterki czy zasad działania poszczególnych podzespołów. Odpuść sobie i uszanuj mój i swój czas.
Możliwość pracy na prowizji 30%. Do uzgodnienia.

JESTEM ZAINTERESOWANY

Twoje zgłoszenie zostanie przekazane bezpośrednio do właściela warsztatu.

Serwis opon i mechanika pojazdowa inż S. Rogalski

Tartaczna 3, 84-200 Wejherowo

ZOBACZ OPINIE (11)