Mechanik samochodowy

Pełen etat   =   od 3000 do 5000 PLN brutto

Miejsce pracy: Gdańsk, Letnica

Opis stanowiska:
Szukasz pracy, a może chciałbyś coś zmienić ? Lubisz i interesujesz się motoryzacją, masz doświadczenie w mechanice samochodowej, jesteś sumienny i pracowity, odnajdujesz się w pracy w zespole i radzisz sobie z rozwiązywaniem różnych problemów? Jeśli TAK, to właśnie Ciebie szukamy.

Wymagania:
- doświadczenie w mechanice aut osobowych
- sumienność i pracowitość
- pozytywne podejście do swojej pracy
- umiejętność rozwiązywania problemów

Co oferujemy:
U nas zawsze fajna atmosfera, będziesz dobrze zarabiał, pracował w komfortowych warunkach, miał możliwość rozwoju swoich umiejętności i pełne wsparcie całej ekipy. A dodatkowo wolne weekendy na podładowanie baterii! Jeśli coś z tego Cię zainteresowało to podeślij nam swoje cv!

JESTEM ZAINTERESOWANY

Twoje zgłoszenie zostanie przekazane bezpośrednio do właściela warsztatu.

Moto Ciler

Marynarki Polskiej 96, 80-955 Gdańsk

ZOBACZ OPINIE (16)