Zatrudnię mechanika samochodowego, najlepiej samodzielnego

Pełen etat

Miejsce pracy: Warszawa, Wola

Opis stanowiska:
AUTOSERVICE J&J Jan Jankowski
Warszawa, ul. Grzybowska 51

W naszym warsztacie zajmujemy się naprawą wszystkich marek samochodów. Oferujemy szeroki zakres usług mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych oraz obsługę klimatyzacji samochodowych. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17.

Wymagania:
Szukamy mechanika, który jest w stanie samodzielnie zdiagnozować oraz naprawić samochód. Dobra znajomość mechaniki i elektryki samochodowej będzie atutem do zatrudnienia :).

Co oferujemy:
Pracę w renomowanym warsztacie z dobrą pozycją na lokalnym rynku.
Pracę na dobrych warunkach, takich aby wszyscy byli z niej zadowoleni.
Pomoc w codziennej pracy, szkolenia, dobrą atmosferę i spokój.

JESTEM ZAINTERESOWANY

Twoje zgłoszenie zostanie przekazane bezpośrednio do właściela warsztatu.

Grzybowska 51, 00-844 Warszawa

ZOBACZ OPINIE (70)