Regulamin

Portal praca.dobrymechanik.pl to platforma łącząca warsztaty samochodowe oraz użytkowników zainteresowanych ofertami pracy w warsztatach. Portal spełnia funkcję platformy ogłoszeń o pracę, publikowanych przez warsztaty posiadające wizytówkę firmy w www.dobrymechanik.pl

Właściciele warsztatu i dodawanie ogłoszenia

Właściciel warsztatu ma możliwość dodania ogłoszenia na łamach portalu, oraz otrzymywania odpowiedzi na ogłoszenia, przesłane przez użytkowników portalu.

Dodanie ogłoszenia w portalu, jest możliwe dla właścicieli warsztatów samochodowych, posiadających konto w portalu www.dobrymechanik.pl. Dane logowania do konta w portalu dobrymechanik.pl są jednocześnie danymi do logowania w portalu praca.dobrymechanik.pl.

Kandydaci i aplikacje

Przesłane przez użytkownika aplikacje wysyłane są bezpośrednio na adres e-mail właściciela warsztatu, podany podczas rejestracji w serwisie. Właściciel warsztatu, w przypadku posiadania na wizytówce warsztatu numeru komórkowego, otrzyma za pośrednictwem wiadomości SMS powiadomienie o wpłynięciu nowego zgłoszenia użytkownika.

Użytkownik portalu ma możliwość przeglądania ogłoszeń oraz aplikowania na nie. Aplikacja na ogłoszenie odbywa się za pomocą formularza aplikacyjnego, dostępnego na stronie prezentującej treść ogłoszenia.

Użytkownicy mają możliwość przesłania właścicielom warsztatów i innym podmiotom odpowiedzi na oferty pracy, wraz z dokumentami aplikacyjnymi (w tym CV) za pomocą formularza dostępnego w serwisie.

Administracja danych

Portal www.praca.dobrymechanik.pl nie jest administratorem dokumentów aplikacyjnych, w tym plików zawierających CV, nie przechowuje ich, a jego funkcja polega na bezpośrednim przesłaniu aplikacji do właściciela warsztatu

Reklamacje

Zarówno użytkownik jak i właściciel warsztatu mają możliwość zgłoszenia reklamacji odnośnie funkcjonowania portalu w zakresie jego funkcjonalności za pomocą formularza kontaktowego.